Chirurgie a cévní poradna

MUDr. PETR ŠTIEGLER

ST.FORTIS  s.r.o.
K Olšině 230, 530 09 Pardubice
Tel.: +420 466 412 375

E-mail:

 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Poskytovaná zdravotní péče je v našem zařízení zaměřena na 3 hlavní oblasti: 

Komplexní diagnostiku  všech typů chirurgických onemocnění se zaměřením na  cévní a to   především  žilní  choroby  dolních končetin s dominancí v oblasti křečových žil (varixů).
Poskytování plného spektra všech léčebných metod od léčby konzervativní, přes metody injekční léčby křečových žil (varixů) - tzv. skleroterapii až po léčbu operační, při které opět využíváme celou škálu všech v současné době dostupných metod.
  • operace tzv. „klasického typu“ (  chirurgické  ošetření  hlavních  žil a  jejich spojení  s hlubokým  žilním systémem)
  • miniinvazivní   chirurgické  výkony, jako jsou lokální chirurgické  zákroky  typu háčkové flebektomie , CHIVA  metoda
  • miniinvazivní tzv. endovaskulární ( nitrožilní) operace, při kterých používáme  ultrazvukem navigovaný  nitrožilní diodový laser  1470 nm., dále  radiofrekvenční přístroj (EVRF), mechanicko-chemický přístroj  ClariVein 
  • nejnověji  používáme  radiofrekvenční  přístroj  k ošetřování  červených  metličkovitých  žilek   na dolních končetinách  i v obličeji.!!! 
Poslední oblastí je následná pooperační péče, sledování a dispenzarizace pacientů, kterou považujeme    za velmi významnou a  nedílnou  součást úspešné léčby.

 

V případě potřeby jsme připraveni a schopni zajistit i jakékoliv jiné  způsoby léčby v závislosti na charakteru a stádiu onemocnění a to  i díky  úzké  vazbě a  spolupráci s Chirurgickou klinikou Pardubické Krajské Nemocnice a.s.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com