Chirurgie a cévní poradna

MUDr. PETR ŠTIEGLER

ST.FORTIS  s.r.o.
K Olšině 230, 530 09 Pardubice
Tel.: +420 466 412 375

E-mail:

 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Chirurgie a cévní poradna MUDr. Petra Štieglera pracuje pod hlavičkou ST.FORTIS s.r.o. jako privátní chirurgické zdravotnické zařízení, které má v současnosti 4 provozovny.

  • První, kde je provozována chirurgická ambulance s cévní poradnou, je situována do nově zrekonstruovaného objektu v klidném prostředí ulice K Olšině 230, v Pardubicích - Polabinách - asi 80 m od budovy Polikliniky K.Šípka.

  • Druhá je v budově Polikliniky KOLF na Masarykově náměstí 2667 v Pardubicích, kde jsou provozovány chirurgické sály a moderní lůžkový stacionář a jsou zde prováděny operační   chirurgické zákroky v rámci tzv. jednodenní chirurgie (one day surgery). Obě zařízení mají velmi dobrou dostupnost MHD i možnost parkování pro automobily
    v blízkosti obou provozoven.

  • Třetím pracovištěm je od února roku 2011 Soukromá klinika plastické a estetické chirurgie PERFECT  CLINIC
    v Praze, Kartouzská 3274ú10, 150 00 Praha 5, kde  jsou prováděny konzultace, vyšetření a operační zákroky
    s pooperačními kontrolami.

  • Posledním pracovištěm je od podzimu 2015 pobočka PERFECT CLINIC v centru Brna v Jakubské ul.č.2, kde jsou prováděna vyšetření a operační zákroky v místním znecitlivění.

Naše privátní zařízení má s drobnými obměnami již mnohaletou tradici a v současné době se stará o cca 13 000 svých klientů prakticky z celé naší republiky i ze zahraničí.

Jsme  smluvním partnerem zdravotních pojišťoven VZP(111), VOZP (201), OZP /207), ZPMV ( 211) a ČNZP (222). Pracoviště  v Praze a Brně nemají  smlouvy  se zdravotními pojišťovnami.

Hlavní cíl naší činnosti spatřujeme v poskytování vysoce odborné a  komplexní poradenské, diagnostické i léčebné péče v oblasti chirurgie a to především se zaměřením na cévní  a to hlavně žilní onemocnění dolních končetin.

Veškerá zdravotní péče je garantována zkušenými a plně erudovanými odborníky. 

 

MUDr. Petr Štiegler  je chirurgem s II. atestací v oboru a s nejvyššími licencemi České lékařské komory a Osvědčením odborné způsobilosti Ministerstva zdravotnictví, který má 30  let praxe  v oblasti diagnostiky, konzervativní i chirurgické léčby výše uvedených onemocnění.

MUDr. Pavel Žďárský a MUDr. František Kopáč jsou zkušení a plně  kvalifikovaní lékaři – anesteziologové s II. atestací v obou, se kterými spolupracujeme při provádění operačních zákroků, které vyžadují  celkovou anestezii. 

Seznam spolupracujících lékařů na klinice v Praze je uveden na webových stránkách Perfec Clinic s.r.o.

 

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com